| Bob Abbott | | | Forward |
| Brennen Abel | Golden Candlestick-handlers | R | Forward |
| Nick Adkins | | R | Forward, Defense, Goalie |
| Lena Amelang | | R | Forward |
| Jeff Anderson | | R | Forward |
| Daniel Anotnelli | | R | Forward |
| Daniel Antonelli | | | |
| Armando Antunez | | | Defense |
| Mostafa Azab | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | L | Forward, Defense |
| Gladys Balderas | | R | Forward |
| Sean Bathgate | Dr. Black's Bruisers | R | Defense |
| Derek Baxter | | | |
| Kelsey Baxter | | | |
| Nathan Beauchamp | | | |
| Ryan Belbin | | | |
| Chuck Bender | Teal | R | Goalie |
| Emily Bennington | Professor Salt's Plums | R | Forward, Defense |
| Andrew Benton | | | |
| Francois Bereaud | | R | Forward, Defense |
| Jon Berglin | | | |
| Josh Bernd | | | Goalie |
| Mara Bernd | | R | Forward |
| Michael Betsch | | R | Forward, Defense |
| Jacob Bireley | | | |
| Ryan Birse | | | |
| John Boddy | Dr. Black's Bruisers | R | Forward |
| Michael Bottomley | | R | Defense |
| Mark Boulanger | | L | Forward, Defense, Goalie |
| Daniel Brami | | | |
| Paul Bright | | | Defense |
| Cory Brin | No Shit, Sherlock | R | Goalie |
| David Bronstein | | | |
| Eusebio Brown | Professor Salt's Plums | R | Forward |
| Kaitlyn Brusso | Professor Salt's Plums | R | Forward |
| Rick Brutchey | | R | Forward |
| Philip Burke | | F | |
| Melissa Busby | | R | Forward, Defense, Goalie |
| Eric Caligiuri | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | R | Forward, Defense |
| Jen Caringal | | | Forward |
| Bill Casey | | R | Forward, Defense |
| Annika Caspers-Brown | | | |
| Anthony Cerasuolo | | R | Defense |
| Jon Champine | Professor Salt's Plums | L | Forward, Defense |
| Raj Cheema | | | |
| Jeff Chen | | | |
| Stephanie Chen | | R | Forward |
| Corwin Cheng | | | |
| Mike Chiaco | | R | Defense |
| Donald Chow | | | |
| Jon Cima | | | Goalie |
| Dan Ciraolo | | | |
| David Clark | | | |
| Brett Cohen | | L | Forward |
| Ezra Cohen | | L | Forward |
| Vince Coletti | | | |
| Jason Conner | | | |
| Nadia Connolly | | R | Forward |
| Aaron Cooney | Olive Us Are Suspects | L | Forward, Defense |
| Jeremy Copp | Olive Us Are Suspects | R | Defense |
| Syd Costello | | | Goalie |
| Seana Coulson | | | |
| Ian Crooks | Teal | L | Forward, Goalie |
| Jonathan D'Aoust | | | |
| Alexis DaCosta | Murder On The J-Hole Express | L | Forward |
| Mark Daquipa | | L | Defense |
| Janice Darlington | Grey | | |
| Tom Darlington | Grey | R | Forward |
| Eugenio De Santis | | | |
| Matthew DeBerry | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | R | Forward, Defense |
| John DeBusscher | | | |
| Mark DeGraffenreid | No Shit, Sherlock | L | Forward |
| Shira DeGraffenreid | | | |
| Tyler Dement | | | |
| Nicholas DeMeo | | | |
| Steve Deppensmith | | | Goalie |
| Michael Deschene | | R | Forward |
| Marc Devoe | | R | Goalie |
| Loveneet Dhillon | | | |
| Katherine Dicker | | R | Forward |
| Jeannine DiGennaro | | | |
| Kevin Dinino | Wirt-Collar Crime | R | Forward |
| Geoff Downes | Dr. Black's Bruisers | R | Forward, Defense |
| Erin Dowrey | | | |
| Matthew Drake | | | |
| Matt Draper | | | |
| Jeff Duncan | | R | Forward, Defense |
| Tyler Dyment | | L | Defense |
| Amanda Edmonson | | | |
| David Eging | | | |
| Mark Ennsmann | | R | Forward, Defense |
| Wendy Enright | Murder On The J-Hole Express | R | Forward |
| Chris Esposito | | | |
| Troy Ferguson | | R | Defense |
| Ralph Feuer | Olive Us Are Suspects | | |
| Deborah Finucane | | | |
| Christopher Fiore | Olive Us Are Suspects | R | Defense |
| Elisabeth Foreman | | | |
| Kyra Forsyth | | R | Forward |
| Andy Foster | | | Goalie |
| Frederic Fournier | | R | Forward, Goalie |
| Steve Fox | | R | Goalie |
| Tiffany Fox | | | Goalie |
| Greg Francisco | Golden Candlestick-handlers | | Forward |
| Danielle Franco-Morrison | | R | Forward |
| Barbara Frey | | | |
| Michael Froman | | | |
| Patrick Fusco | | L | Forward, Defense |
| John Gamm | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | R | Forward |
| Bernie Gartland | | | |
| Joel Gattey | Murder On The J-Hole Express | R | Defense |
| Joe Gaudio | | L | Forward |
| Rob Gaudio | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | R | Forward |
| John Gesino | | R | Forward, Defense |
| Kamal Gill | | | Forward |
| Param Gill | | | |
| Pat Gladstone | Dr. Black's Bruisers | R | Forward, Defense |
| Nicholas Godinez | | | |
| Chad Goins | Grey | R | Forward, Defense |
| Janet Goins | Grey | R | Forward |
| Dan Goldberg | | | |
| Steve Goncalo | | | Forward |
| Arnold Gonzales | Wirt-Collar Crime | R | Defense |
| Jerry Gonzales | | | |
| Leah Gonzales | Teal | R | Defense |
| Omar Gonzalez | | | Goalie |
| Kaity Gottfried | | R | Forward, Defense |
| Matt Gottfried | | R | Forward, Defense |
| Matt Groe | Golden Candlestick-handlers | | Forward, Defense |
| Matt Groe | | | |
| Chris Grote | | | |
| Marshall Hamon | | L | Defense |
| Shawna Hamon | No Shit, Sherlock | R | Forward |
| Tim Hamon | | R | Forward, Defense |
| Matt Hanley | | | |
| Trice Harvey | Teal | | |
| Will Heinl | Teal | R | Forward |
| Sadie Hellstrom | Dr. Black's Bruisers | R | Forward |
| Tim Helmbrecht | | | Forward |
| Jeffrey Henderson | Grey | R | Defense |
| Matt Henderson | Wirt-Collar Crime | R | Goalie |
| Justin Hepler | | | Forward |
| Ashley Herfindahl | | | |
| Kimberly Hernandez | | R | Forward |
| Eric Herrmann | | R | Forward |
| Elliot Hicks | | R | Forward, Defense, Goalie |
| Sarah Higginbotham | | | |
| Quinn Hume | | | |
| Kalen Hunter | | L | Forward |
| John Hwang | | R | Forward, Defense |
| Ryan Irving | | R | Defense |
| Sally Jackson | | L | Forward |
| Andrew Jacobsen | | R | Forward |
| Fred Jacobsen | | | |
| Tomas Jankovic | | L | Forward, Defense |
| Jet Javelet | | R | Forward |
| Justin Jean | | | |
| Brendan Jew | Dr. Black's Bruisers | | |
| Zach Johnson | | | |
| Bob Jones | | R | Forward |
| Nick Jones | | | |
| Steve Jones | | | |
| Hima Joshi | Olive Us Are Suspects | R | Forward |
| Dan Jurgens | Dr. Black's Bruisers | L | Forward, Defense |
| Kush Kapila | | | |
| Ryan Karns | Wirt-Collar Crime | R | Defense |
| Sean Kelly | Murder On The J-Hole Express | R | Forward, Goalie |
| Justin Ker | Teal | R | Forward, Defense |
| Isaac Kim | | | |
| Kelsie Klein | | | |
| Dorothy Kline | Wirt-Collar Crime | R | Defense |
| Mohan Krishnamoorthy | | R | Forward |
| Joe Kruse | | | |
| Ramsey Ksar | Wirt-Collar Crime | R | Forward |
| Jim LaGrossa | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | L | Forward |
| Mason LaGrossa | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | | |
| Marc Lapointe | Dr. Black's Bruisers | L | Forward |
| Rob LaVigne | Grey | R | Defense |
| Christian LeClair | | R | Goalie |
| Jason Lee | Olive Us Are Suspects | R | Forward |
| Keeleigh Lewis | | R | Defense |
| Sailboat Lewis | | R | Defense |
| Juan Lias | | | |
| Karen Linke | | R | Defense |
| Steve Linke | Professor Salt's Plums | R | Defense |
| Jason Linley | | R | Forward, Defense |
| Jason Linley | | | |
| Derek Lobo | | | |
| Andrew Lockard | | R | Goalie |
| Dominick Louda | | | |
| Ryan Loughran | Dr. Black's Bruisers | R | Forward, Goalie |
| Tyler Lyne | | | Forward |
| Melissa Macauley | | | |
| Jess MacKinnon | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | | |
| Chris Malki | Teal | L | Forward, Defense, Goalie |
| Joe Malki | Teal | L | Forward |
| Greg Mallinger | | L | Defense |
| Lindsay Manson | | | |
| Bob Marsolini | | | Forward |
| Kayleigh Marsolini | | | |
| Trevor Marsolini | | | Forward |
| Kaela Martin | Golden Candlestick-handlers | | |
| Rigo Martinez | | | |
| TK Mason | Murder On The J-Hole Express | L | Forward |
| Brian McDonnell | | | |
| Kyle McNerney | | | |
| Nick Meglich | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | L | Goalie |
| Evan Melcher | | L | Forward, Defense |
| Marcos Merlos | | | Goalie |
| Katie Michelmore | | | |
| Connor Miller | | R | Forward, Defense |
| Randy Mills | | | |
| Vance Morra | Grey | L | Forward |
| Parsa Mostafavi | | R | Goalie |
| Moyez Munir | | | |
| Mike Muniz | | L | Defense |
| Mark Nagy | Wirt-Collar Crime | R | Forward, Defense |
| Danielle Natisin | | | |
| Weston Nawrocki | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | R | Forward |
| Jerry Nestlerode | | | Defense, Goalie |
| Damian Ng | | | |
| Joe Nguyen | Professor Salt's Plums | R | Forward |
| Phillip Nguyen | | R | Forward |
| Stephen Noceti | | | |
| Jason Northrup | Professor Salt's Plums | L | Defense |
| we ns | | L | Forward, Defense, Goalie |
| Troy Ohlsson | | | |
| Brandon Olsen | Olive Us Are Suspects | R | Forward |
| Alijay Omar | | | |
| Juan Ortiz | Professor Salt's Plums | | |
| Bryan Ossa | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | R | Defense |
| Julie Ott | | R | Forward |
| Ryan Owen | Wirt-Collar Crime | L | Forward |
| Gabriel Ozel | | | |
| Steph Palomo Schmidt | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | R | Forward |
| Raj Patel | | | |
| Mark Patterson | | | |
| Ty Pereira | Golden Candlestick-handlers | R | Forward, Defense |
| Owen Perks | | R | Defense |
| Silas Perks | Olive Us Are Suspects | R | Forward, Defense, Goalie |
| Alyce Perry | | R | Forward, Defense |
| Gary Peters | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | L | Forward, Defense |
| Jim Peters | No Shit, Sherlock | | |
| London Peters | | R | Forward |
| London Peters | | | |
| Brian Phillips | | | |
| Lauren Phillips | | | |
| Robert Pietropaula | No Shit, Sherlock | | |
| Glenn Pinto | | L | Forward |
| Erin Plone | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | | Forward, Defense |
| Kyle Prior | No Shit, Sherlock | L | Forward |
| Mary Puno | | | |
| Nick Puno | | | |
| Jordan Pynn | Murder On The J-Hole Express | R | Forward, Defense |
| Michael Quadrini | | L | Defense |
| Keith Quigley | | | |
| Mel Quong | | | |
| Alaa Razoky | | R | Forward |
| Alan Razoky | Golden Candlestick-handlers | L | Forward, Defense |
| Nick Reeder | | | |
| Jimm Reifsnyder | | | Goalie |
| Jason Remple | | | |
| Kurt Rifbjerg | | | |
| Matt Riordan | | | |
| Tony Rissi | | | |
| Matt Rogers | | R | Defense |
| Ray Rosik | | | |
| Tiffany Rosik | | | |
| Maureen Ruchhoeft | No Shit, Sherlock | R | Forward |
| Tommy Rummani | | | |
| Chuck Russell | No Shit, Sherlock | L | Forward, Goalie |
| Craig Russell | Murder On The J-Hole Express | R | Forward, Defense |
| Jerry Russell | | R | Goalie |
| Jon Salt | Professor Salt's Plums | R | Forward |
| Zach Salt | No Shit, Sherlock | R | Forward |
| Vay Sam | | | |
| Cory Samuels | | | |
| Rob Sangha | | | |
| Vinny Santora | Golden Candlestick-handlers | R | Defense |
| Fadi Sarsam | | R | Forward |
| Matt Savant | | R | Forward |
| Payam Sazegar | | R | Forward |
| Mark Scelfo | Dr. Black's Bruisers | L | Forward, Defense |
| Adam Schindler | | R | Forward, Defense |
| David Schlatter | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | R | Forward, Defense |
| Trey Schlutt | | | |
| Gordon Schmidt | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | R | Forward |
| Gideon Schon | | | |
| Steve Scott | | | |
| Kerri Sevenbergen | Wirt-Collar Crime | R | Defense |
| Rich Shane | | R | Forward |
| Elyse Shattuck | Teal | R | Defense |
| Shelby Shattuck | Olive Us Are Suspects | R | Defense |
| Brian Sheptycki | | L | Forward, Defense |
| Zach Siemer | Teal | R | Forward, Defense, Goalie |
| Min-Soo Smith | | R | Forward, Defense |
| Kyle Snyder | Grey | R | Defense |
| Dan Soar | Olive Us Are Suspects | | Forward, Defense |
| Jean Soltmann | | | |
| Karen Soltmann | | | |
| Jason Sprowl | | | |
| Justin Stege | Grey | R | Forward |
| Owen Stout | | | |
| Andy Strathman | No Shit, Sherlock | R | Forward, Defense |
| Audrey Stratton | Agent Orange, In The Slot, With The Dagger | R | Forward |
| Dale Stuzka | | L | Defense |
| Jeannine Stuzka | Golden Candlestick-handlers | R | Forward, Defense |
| Player Sub | | | Forward, Defense, Goalie |
| Shane Sullivan | | | Goalie |
| Shawna Sullivan | | | |
| Elyse Taylor | | R | Defense |
| Erik Taylor | | R | Defense |
| Bob Teglia | | | |
| Mike Testen | | | |
| Steven Testen | | R | Goalie |
| Alex Theis | | R | Goalie |
| Patrick Theis | | | Goalie |
| Tony Thinh | | R | Defense |
| Nik Thompson | | R | Forward, Defense, Goalie |
| Jackson Tomaszewski | Murder On The J-Hole Express | | Defense |
| Kris Tosczak | | L | Forward |
| Chris Tran | Golden Candlestick-handlers | L | Forward, Defense, Goalie |
| Don Tran | Professor Salt's Plums | R | Forward, Goalie |
| Josh Tran | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | R | Forward, Defense |
| Jack Traughber | | R | Forward |
| Chris Tullio | | R | Forward |
| Chris Turner | | R | Forward |
| Janine Ulloa | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | R | Forward |
| Matthew Ulloa | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | R | Forward |
| Matthew Ulloa | | | |
| Nicholas Urquhart | | | |
| Nick Vacchio | Murder On The J-Hole Express | R | Forward, Goalie |
| Ally Van Sloun | | | |
| Carl Vankoughnett | Wirt-Collar Crime | L | Forward |
| Tim Vick | Murder On The J-Hole Express | L | Forward |
| Trevor Vick | Murder On The J-Hole Express | | |
| Nicolas Vigneault | | | |
| Ashish Wadhwa | No Shit, Sherlock | R | Defense |
| Nehal Wadhwa | | R | Forward |
| Patrick Walker | | | Forward |
| Harsh Wanigaratne | Golden Candlestick-handlers | L | Forward |
| Scott Wieland | | | Defense |
| Reid Wilhelm | | | |
| Kevin Wilkinson | | | Forward |
| Eric Willard | Grey | R | Forward, Defense |
| Adam Williams | | | |
| Melissa Wilson | | | |
| Tyler Winstead | Professor Salt's Plums | | |
| Josh Wirt | Wirt-Collar Crime | L | Forward |
| Greg Wirth | Inspector Clue-Yo-A & The Pink Tranthers | L | Forward, Defense |
| Danny Wissing | | R | Forward |
| Ben Witty | | | Goalie |
| Luke Wolmer | Teal | R | Forward |
| Andrew Wong | Golden Candlestick-handlers | L | Defense |
| Wayne Wong | | | Goalie |
| Jessica Yackley | | | |
| Steven Yoon | | | |
| Peter Yu | | | |
| Erick Zawislak | | R | Forward |
| Jeremy Zillmer | | | |
| Eddie Zuniga | | R | Forward, Defense |
| Jon Zygelman | Olive Us Are Suspects | R | Forward |